"Baltus" - nekilnojamojo turto agentūra Klaipėdoje. Klaipėda, Namai, butai, sodai, sklypai, pardavimas, nuoma.
Taikos pr. 4A, (III aukštas), Klaipėda
Mob. tel. (8616) 99674
El. paštas: info@baltus.lt
YPATINGI PASIŪLYMAI KONTAKTAI APIE MUS NT SANDORIAMS TURTO VERTINIMAS
MANO SKELBIMAI (0)

PATALPOS

EILIŠKUMAS:

VAIZDAVIMAS:

Patalpos | 41.35 m² | Klaipėda

Parduodamos administracinės - komercinės paskirties patalpos Naikupės g. Bendro ploto 41, 35. Geras susisiekimas ,šalia Taikos prospektas. Yra parkingas automobilių privažiavimui, atskiras įėjimas .Bendra erdvė ,atskiras kabinetas ,wc kambarys .Gerai išvystita infrostrukūra. Patalpoms priklauso rūsys ir sandėliukas kieme.Kaina 49999 eurų , su rimtu pirkėju derinama.

Kaina: 49999 (172637 Lt)
plačiau
Patalpos | 65 m² | Klaipėda

Taikos pr. 4a (priešais Saturną) Naujos statybos name parduodamos administracinės patalpos - ofisas. 14/3 aukštas, 62 kv.m., 2 kambariai + už stiklinės pertvaros - virtuvėlė. Yra išėjimas į terasą. Puiki investicija.

Kaina: 85000 (293488 Lt)
plačiau
Patalpos | 76 m² | Klaipėda

udrioje vietoje Debreceno g. parduodamos gerai įrengtos komercinės patalpos su atskiru įėjimu. Yra viena didelė salė, atskiras gyvenimo kambarys, virtuve, dušas, tualetas. Įėjimo durys vitrininiai su apsauginėmis žaliuzėmis, šildymas elektra (infraraudonuju spinduliu pakabinami šildytuvai). Patalpos gerai apšiltintos. Tame pačiame name yra ir daugiau komercinių patalpų (maisto prekių parduotuve, veterinarijos klinika). Galima keisti paskirtį, išplanavimą. Pertvaros viduje -gipso plokštės. Prie...

Kaina: 39700 (137076 Lt)
plačiau
Patalpos | 381 m² | Klaipėda

Klaipėdoje, Naikupės gatvėje parduodamos 381,35 kv/m visiškai naujai suremontuotos administracinės patalpos, išdėstytos viename aukšte. Patalpos yra prie gatvės, puikiai matomos, lengvai pasiekiamos bei nesunkiai randamos ir idealiai tinka bet kokiai komercinei veikla vykdyti. Pastatas yra vieno aukšto, komercines paskirties, prie jo yra pakankamai vietos automobilių parkavimui. Į patalpas yra 2 įėjimai, aukštos lubos, dideli vitrininiai langai, dalinė apdaila.

Kaina: 200000 (690560 Lt)
plačiau

OBJEKTŲ PAIEŠKA
Vietovė
Tipas
Plotas
Aukštas
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė
Kaina